Azdırıcı Logo

Sipariş Telefon: 0(216) 450 60 63
0(216) 450 63 93

Azdırıcı Logo

Azdırtan Sevişme İzle


Azdırtan Sevişme İzle

Azdırtan damlalar Avrupadan ithal etkili bayan azdırtan ürünlerdir. Azdırtan sevişme izle ürünü azdıran damla size kadınlar üzerinde ağırlık hissertiyor. Azdırtan damla herhangi bir içeceğe ki asitli içecekler önerilmiyor ortalama 5- 10 damla dökülür. Kadınlarda karşı cinse karşı istek uyandırtmaya yardımcı olur.

 

Azdırtan sevişme İzle ürünü damla kadınlar için 1970 li yıllarda üretilmiş ispanyol sineği diye adlandırılan bir çeşit cinsel azdırtan üründür.

 

AZDIRTAN SEVİŞME İZLE damlası orjinal kutusunda satışa sunulmaktadır. Azdırtan sevişme izle damlası ortalama 20- 30 kullanımlıktır.

 

Azdırtan damla sadece size özel ve kapalı pakette gönderilir. Size özel aşk damlası ile ilgili sitemizi inceleyebilir ve azdırtan damla siparişi verebilirsiniz.

 

 

ÖZEL NOT;

Müşterilerimizden gelen telefonlar üzerine açıklamadır: Kadın azdırıcı damlanın kargo poşeti üzerinde cinsellik ile ilgili hiçbir ibare bulunmamaktadır. Herhangibiryerinde kadın azdırıcı yazmamaktadır. İster adresinize isterseniz kargo şubesine gönül rahatlığı ile sipariş verebilirsiniz.

Kadın azdırıcı damla

Lütfen Bekleyiniz ...